KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007

Forum za raju iz IV C razreda KSC SV JOSIP SARAJEVO
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Welcome!

Go down 
+8
Mladen.F
Jelena
Ana
daria
Daniel
Davor
rada
Bojan
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:39 pm

E raja eto prodje i tih četiri godine koje smo proveli zajedno. Sada kad cemo svi krenuti svojim putem ili putom, lijepo je da imamo neko mjesto gdje se uvijek, bar virtualno mozemo naci i ispricati sta se desava novo u nasim zivotima... Nadam se da ce nas ovaj forum koliko toliko ostaviti u kontaku i da ce biti lijek za eventualnu nostalgiju kod nekih od nas...

pozdravlja vas Vaš Boki!


: komentar modifikovan dana: Thu Jun 21, 2007 12:27 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:51 pm

ooodlična ideja, nadam se da ćemo ekšli dolaziti oĐe
Na vrh Go down
Davor




Broj komentara : 21
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:52 pm

forum je dobra ideja.... svaka čast
Na vrh Go down
Daniel

Daniel


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:32 pm

E raja, moje predstavljanje je suvisno!? SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Na vrh Go down
daria

daria


Broj komentara : 26
Age : 36
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:37 pm

Ja se zovem Daria Roic, imam 19 god....
ma ovo je oLicna ideja, Very Happy
jos se u cetvrtak vidimo svi zajedno,a onda...jbg...
Na vrh Go down
Ana

Ana


Broj komentara : 24
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 5:08 pm

Bas je ovo lijepo Very Happy Valjda ce nam se pridruzit jos raje...
Na vrh Go down
Jelena

Jelena


Broj komentara : 12
Age : 35
Registration date : 2007-06-20

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 11:30 pm

Volim sve sto volie mladi i oni koji imaju salveta i postera za mjenjat nek me kontaktiraju!
Odlicna, savrsena ideja koja moze izaci samo iz glave naseg Bokija!
Ovo ce uz nogomet i Skodu postati jos jedna tvoja draga stvar!
Eto do skorog vidjenja ili sta vec... study
Na vrh Go down
Mladen.F

Mladen.F


Broj komentara : 10
Registration date : 2007-06-20

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 11:53 pm

No coment... al se opet mora neso napisat... Jebo majku al prodjose i te cetri godine... koda sam jucer doso, ono nedjelja vecer, ja u internat i odose mama i tata, i nikog ne znas... a sad te ljude koje prije nisam znao sad ih jako tesko napustit.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
Davor




Broj komentara : 21
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 9:33 pm

dobro si mladene
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:58 pm

E jedva nekako dodjoh i ja,ali dodjoh... raja cuvajte mi se!
Na vrh Go down
Mirna




Broj komentara : 21
Age : 35
Registration date : 2007-06-26

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 11:21 pm

ma oLicna ideja stvarno bojane!!! ovaj forum vec sad zlata vrijedi, jer vec smo se nekako razisli, svako o svojim "problemima" za fax brine...
raja kad god dodjet na forum zamislite nas u skolskim klupama kako pricamo Wink pozzz svima
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 12:50 am

I kako se crvenimo hahaha
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 9:25 pm

Nek mi neko objasni kako cu stavljati slike u dio sa slikama?!?!
Na vrh Go down
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 9:46 pm

ideš na recimo imageshack.us ili bilo šta slično
browse => host it
i kopiraš ovdje onaj thumbnail for forums... et voila!
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 1:06 am

allyoucanupload.com

puno brze i praktičnije
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
Mirna




Broj komentara : 21
Age : 35
Registration date : 2007-06-26

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 5:43 pm

Bojan (citat):
I kako se crvenimo hahaha


i to naravno!!! kako sam to zaboravila Embarassed
Na vrh Go down
Davor




Broj komentara : 21
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 11:18 pm

mogla bi nama ivana dati šta onih slika sa podjele diploma
Na vrh Go down
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 11:46 pm

Davor (citat):
mogla bi nama ivana dati šta onih slika sa podjele diploma

potpišujem, bio bi red

i mirna isto
Na vrh Go down
Mirna




Broj komentara : 21
Age : 35
Registration date : 2007-06-26

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 11:35 am

jel vi znate da se nismo ni vidjeli od diploma? eto kad prodju prijemni (nekima vec jesu...)
kako je bilo rado??
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 11:43 am

kako ko Very Happy
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
Jelena

Jelena


Broj komentara : 12
Age : 35
Registration date : 2007-06-20

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 9:00 pm

Evo raja da vas pozdravim iz Zagreba! Skontala sam da zivjet ovdje i nece (ako Bog da da zivimo) biti lako, jer moras svo pospremanje, pranje i kuhanje (kh kh kh) sam obavljati... maaaaamaaaaa!!!! Ali eto, ucimo, pa ako Bog da prodjem ovdje ako ne, onda odoh u London cuvati djecu jer nisam predala dokumente u sarajevo jer mi seronjska skola nije dala drugu originalnu diplomu. Moram ici jos 32 sec. cujemo se jos
Na vrh Go down
zeljana

zeljana


Broj komentara : 2
Registration date : 2007-06-20

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 9:09 pm

oi! oi! oi!

hahah ovaj plan smo jelena i ja skontale, ustvari ona je skontala ali je rekla da idemo u svicarsku, a ja se mislim ono ddd, gdje ces u svicarsku pa rekal da idemo u londaon i i i ... da.
inace??
aaaa ocu u sarajevo! u sutra da mahalamo! masem vam svima i puno pussssica iz purgergrada, bokich!
xxxxxxxxx
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 9:55 pm

Jake zagrebačke droge uvijek bile hahaha

nego pamet u glavu, hercegovački prsten na ruku i uživaj do kraja života u Petrinji
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 11:45 am

Joj njih dvije.... a postoji kod nas septembarski rok,znate...
II... Jelena,nesto si mi puno Boga pocela spominjati....hehe:) A slike....hmmm...raja stavit cu,samo sad bas nemam vremena,a znate kakva mi je konekcija,citav bi mi dan oduzela...piiih!Smile
Na vrh Go down
daria

daria


Broj komentara : 26
Age : 36
Registration date : 2007-06-19

Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 11:52 am

jooj pa nek ste se sjetile javiti!!!
Ja nEAm slika ni sa mature, a ne sa diploma!
Rado onaj cd nije dobar sve mi nesto koci i uspjela sam skinuti samo par slika i filmice!
Postoji li saMsa da nekako i filmove stavim ovdje!?
Ima sa Lopate i imitacije profesora!
Ali mislim da imitacije necu stavljati da se Igor ne bi bunio kako koristimo njegove folove!
Na vrh Go down
Sponsored content





Welcome! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Welcome!   Welcome! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Welcome!
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007 :: Dobro došli-
Idi na: