KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007

Forum za raju iz IV C razreda KSC SV JOSIP SARAJEVO
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Imal' vas?!?!

Go down 
+4
rada
Boris
Bojan
Ivana
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 1:18 am

A ljudi imal koga,jeste zivi? Fax ni poceo nije,a vec se niko ne javlja... btw:nekima pocinje u pon,zapravo vecini...budite pozdravljeni!!!
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 10:19 pm

Dobar, ti?
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
Boris

Boris


Broj komentara : 20
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 10:54 pm

ja i pesta fino rahat jos dva tjedna, a vi u ponedjeljak na faks. nek vam je sa srecom
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 1:06 am

ha ha ha ha ha....veri fani borise! Kad se mi vec uklopimo,vi tek ulazite na fax.... pokusaj ponovo!Smile
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 2:16 pm

znaci juni ja slobodan, znaci juni vi jos 15 dana na faks

znaci hehe
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:39 pm

e raja... meni se ne ide Very Happy
Na vrh Go down
Boris

Boris


Broj komentara : 20
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 9:26 pm

vidjet cemo mi tko ce se zadnji smijat
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 10:36 pm

rada (citat):
e raja... meni se ne ide Very Happy

Ma ja ne znam kome se ide,sto kaze Bojan,Srle ode u Rusiju,a mi na fax...Very Happy
A sve u svemu nije tako strasno,je da je na raspustu neuporedivo bolje:))
Na vrh Go down
Boris

Boris


Broj komentara : 20
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 4:31 pm

kako prodje prvi dan na faksu? study
Na vrh Go down
Ana

Ana


Broj komentara : 24
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 11:06 pm

Prvi dan, onako, smorili su nas priredbom, smotanom prezentacijom i losim razglasom (a mislila sam da su nase skolske priredbe lose, ovo je uzas), ali sutra sam mrtva... od 8 ujutro do 7 navece imam predavanja! Smrc, smrc...
BTW ja i Rada smo u razlicitim grupama, kmeeeeee....
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 11:52 pm

sta je s tim da smo bojan,daniel i ja svak u svojoj grupi,mozel biti gore?! Sad Al eto,zivi se...ima svega,al bas,od sminke zesce,do nakih likova sa laptopima,na celu im pise "moj babo ima para" i tako...sve breza,visoko i ostali pizdici da prostite... sve u svemu nije lose:D
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 55
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 10:15 am

ma jucer lom bio... mal me nisu izbacili sa predavanja sa onima iz druge godine

hahahah
Na vrh Go down
http://www.bh-skoda-klub.com
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 7:06 pm

Ivana (citat):
sta je s tim da smo bojan,daniel i ja svak u svojoj grupi,mozel biti gore?! Sad Al eto,zivi se...ima svega,al bas,od sminke zesce,do nakih likova sa laptopima,na celu im pise "moj babo ima para" i tako...sve breza,visoko i ostali pizdici da prostite... sve u svemu nije lose:D


haha pročitah lopatama... ono, imamo i mi seljaka al baš da nosaju lopate...
et samo da javim, znam da vas zanima moje čitanje
Na vrh Go down
daria

daria


Broj komentara : 26
Age : 36
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 12:10 pm

rada (citat):
Ivana (citat):
sta je s tim da smo bojan,daniel i ja svak u svojoj grupi,mozel biti gore?! Sad Al eto,zivi se...ima svega,al bas,od sminke zesce,do nakih likova sa laptopima,na celu im pise "moj babo ima para" i tako...sve breza,visoko i ostali pizdici da prostite... sve u svemu nije lose:D


haha pročitah lopatama... ono, imamo i mi seljaka al baš da nosaju lopate...
et samo da javim, znam da vas zanima moje čitanje

ako ce ti biti lakse i ja sam procitala lopatama
kod mene ih ima bar pedeset iz kiseljaka i svi znaju nevenu Smile
raspored mi je bio dobar, dok nisu skontali da su me stavili u pogresnu grupu....
Na vrh Go down
Ana

Ana


Broj komentara : 24
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 12:53 am

I kod nas su grupe haos, umalo da ne budem na vjezbama iz Historije Velike Britanije (feeensi)... Hvala Rado Very Happy
I ovdje ima ljudi koji znaju ljude koje ja znam... Mala je Bosna...
Na vrh Go down
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 12:08 am

sad mi dođeš uslugu ^^
Na vrh Go down
Ana

Ana


Broj komentara : 24
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:11 am

Skontat cemo nesto Razz
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:58 pm

trebamo li mi to skontati sad?!Smile
Na vrh Go down
Boris

Boris


Broj komentara : 20
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 10:59 am

Ajd ljudi aktivirate se malo!!! Ne zove se tema bezveze imal vas Smile
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: to bokiiiiiiiiiii   Imal' vas?!?! Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:18 pm

Boris (citat):
Ajd ljudi aktivirate se malo!!! Ne zove se tema bezveze imal vas Smile

Go Boki,go Boki,go,go,go Boki!!!!Very Happy
Na vrh Go down
daria

daria


Broj komentara : 26
Age : 36
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 4:37 pm

a bas , onih zagrepcana nigdje!
jeca se javila jucer, kaze sve je super sve je za pet...
meni parcijala u nejelju za 8 dana piiiih
pozelite mi srecu!
Na vrh Go down
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 5:04 pm

tako brzo! sretno onda Smile
Na vrh Go down
Boris

Boris


Broj komentara : 20
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 10:41 pm

evo da i ja nesto napisem o faksu buduci da mi je poceo kasnije. u mojoj grupi ima oko 200 ljudi, malo vise, jedva stanemo u ucionicu, pa nekim valja stajati po tri sata, ili mozes doci ranije sat pa da zauzmes mjesto. Mad . Sto se tice raje ima ih odakle god hoces od cekrcica do sarajeva Rolling Eyes . Ali eto, sta je tu je, vec se pocinje uciti polako study. Andrea je u prvoj smjeni Very Happy , ja sam sa terzickom u grupi Rolling Eyes . Pozdravi
Na vrh Go down
Ana

Ana


Broj komentara : 24
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 1:59 pm

Hiiihiiiih Razz Blago tebi Razz
Sa mnom u grupi od KSC-ovaca je samo Uloznik. xD
Rada sa Goranom... noes.
Ispiti od 7.11.... Esej od 10000 rijeci do 26.(jel tako?)10...
Na vrh Go down
Ivana

Ivana


Broj komentara : 46
Registration date : 2007-06-25

Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 10:31 pm

Sta fali Ulozniku?! Very Happy
Ma joj,nije tako lose meni,samo bas ima svega,al eto,ne bih se tu bas zadrzavala... gdje lomite za BaRjam?!Very Happy (Mestro,hehehe)
Na vrh Go down
Sponsored content





Imal' vas?!?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' vas?!?!   Imal' vas?!?! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Imal' vas?!?!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007 :: Dobro došli-
Idi na: