KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007

Forum za raju iz IV C razreda KSC SV JOSIP SARAJEVO
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 od mene mi tema.

Go down 
2 posters
AutorPoruka
zeljana

zeljana


Broj komentara : 2
Registration date : 2007-06-20

od mene mi tema. Empty
KomentarNaslov komentara: od mene mi tema.   od mene mi tema. Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:01 am

sad cete reci: ''vid nje, nema je otkako se registrirala, a odmah bi temu''
bozemesacuvaj!

nego nisam vidjela jel ima neka ultimativna chat tema pa rekoh hajd da ja otvorim a onda sam skontala da bi bas bilo kul imat svoju temu i tako to pa je sad moja. moje. meni. moje. ne dam.
al pisite i vi, jel.

nego. kao prvo, javno se ispricavam sto sam grrrrozna osoba i nisam se javljala, ovo pogotovo ide radi i ani. Smile

i'm terribly sorry. :kiss:


kao drugo. sljedeci odlomak mozete slobodno preskociti, osim ako iz nekog razloga zelite citati moje frustracije i izljeve bijesa i panike.

9 je ujutro a imam ispit iz realizma u 2! to je jos samo... malo sati!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
popila sam toliko kafe da sam stvarno cudno raspolozena i imam poriv da izadem vani i skakucem okolo ili da odem na selo i nadem neki kokosinjac i onda da naganjam kokosi, ono kao sto su radili maza i skitnica u filmu, samo sto oni nisu bili na selu.
sta sam ono..? ah da. ISPIT ZA PREMALO SATI!!!!
JA NEMAM POJMA!!
al stvarno. ok imam. ali cu dobit 2 i to ako bude srece. ustvari nema sanse da dobijem 2. nemam pojma!
jebem im feminizam i feministkinje i bilokoju glupacu kojoj je palo na pamet da zene uopce imaju pravo glasa, a kamoli da odluce pisat knjizevnoteorijske tekstove o tome sta one misle sta je pisac htio reci! boli ikoga briga sta vi mislite o zenskim ulogama! sve vas treba poslaz u kuninje i zatvorit u kucu da perete sude po citave dane!! inace, znate, gospoda bovary je ustvari NEOSTVARENI PISAC! pa naravno! kako to nismo skontali! svi smo mi glupi, ali zato je srecom tu Shor da nam pojasni stvari. pa bovary ne trazi ljubavnika jer ona nije zadovoljna zivotom, a da ne pricamo o tome da ona ustvari uopce ne zeli varati muza. vidite, ona zeli pisati, biti spisateljica. ali naravno, jadna, zivi u vremenu kad se nije blagonaklono gledalo na zene pisce, tako da ona jednostavno MORA naci ljubavnika i tako si osigurati publiku za epistole kako bi se mogla umjetnicki izraziti. DUH! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ARHG!
JEBEM. IM. SVE.
GLUPI. RUZNI. DEBELI.

a da ne pricam o debilnoj postkolonijalistickoj kritici koja naziva pisce 18.st. rasistima. NE MOZES BITI RASIST AKO NE POSTOJI NI IDEJA RASISMA KAO TAKVOG, A KAMOLI POJAM!

zasto sam upisala realisticki roman?? zasto nisam slusala naratologiju?? zasto nisam obratila paznju na sitna slova: ...s naglaskom na feministicku, psihoanaliticku i postkolonijalnu kritiku.?? zasto sad pisem na forumu koji vjerojatno vise niko ne cita umjesto da ucim?? zato jer sam glupa i lijena i fuj jčldgjkdjblKsĆažkćbnjtčliohbp9832un

_______________________________________



nego, inace? Very Happy
sta je s vama?
bas sam skontala kako bi bilo prekul da ovo ozivi pa da se cujemo stalno.
da.

hvala na paznji. idemo dalje. i moj brat robert takoder.

haha. jesam duhovita i originalna u pmaterinu.
Na vrh Go down
rada

rada


Broj komentara : 31
Registration date : 2007-06-19

od mene mi tema. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: od mene mi tema.   od mene mi tema. Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:51 pm

ne kaki, može se položit... ja nakon 2 (dva) sata učenja uspjela. da se razumijemo, bila je šestica, al šestica je zakon!

i ok, vjerujemo mi tebi da si na književnosti, ne moraš dokazivati dugim riječima.

call me blonde, ali zašto ne mogu biti rasisti? zar ideja nije starija od 18. st? Kako opravdavaš robovlasništvo i sva osvajanja što Afrike što Amerika. Opet, ne znam, pitam.
ako se radi o postkol. kritici logično da će ih zvati rasistima...

to za bovary je glupost žešća... osim ako se dio o njenim književnim aspiracijama nije izgubio u prevodu...
Na vrh Go down
 
od mene mi tema.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007 :: Ostalo :: Chat-
Idi na: