KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007

Forum za raju iz IV C razreda KSC SV JOSIP SARAJEVO
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sretna Nova Godina!!!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Ana

Ana


Broj komentara : 24
Age : 35
Registration date : 2007-06-19

Sretna Nova Godina!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Sretna Nova Godina!!!   Sretna Nova Godina!!! Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 4:09 am

Hepi Nju Jir... Very Happy
Da vam se sve zelje ispune, da polozite sve u roku, bla bla bla... itd itd itd

Kako ste proslavili?... Ako neko navrati na forum slucajno... Smile
Na vrh Go down
daria

daria


Broj komentara : 26
Age : 36
Registration date : 2007-06-19

Sretna Nova Godina!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sretna Nova Godina!!!   Sretna Nova Godina!!! Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 8:34 pm

jaooo proslo je od Nove dosta, al hvala takodje...

ja bila sa ivanom, jecom, bojanom, danijelom i PESTOM kod PESTE (ovo pisem velikim da zna da ga ovaj put nisam zaboravila) i bilo nam je fiiinooo

bili kod one gume, tamo u gradu, stalno vatra, znate, ona sto gori, a niko da je ugasi, uglavnom bilo je i zabranjeno, pa ivana nije mogla pusiti, al je malo nogu zeznula i nije mogla stati na nju, pa sam joj ja svoju ponudila da stane na nju, padao je i snijeg i bilo je malo i hladno, a onda je naletio i emir (jecin emir) i onda smo svi skupa zajedno skakali ili ti ga evribadi dzuture pjevali piiiisooonjaa......

i tako, a onda smo kupili dosta hrane koju nismo ni pojeli, a ludi PESTA je ostavio flase sa picem vani, na balkonu, pa smo morali led da pijemo to je bilo malo tesko, ali smo se snasli nekako, onda smo malo i odspavali nismo dernecili nego nam je bas bilo finoo, onda je bojan jelenu fenom ganjao...
nismo imali aparata da zabiljezimo te trenutke, ali ja sam bila fina pa vam sve to ispricala....

e sad nemojte misliti da sam pukla, dobro mozda jesam malo, al to nije nista ne izljecivo, samo dok mirna zavrsi faks, alesu se ne smijem pustiti u ruke

jao jao ivana i ja smo neki dan bile na medicini, mijenjali mirnu jer neko mora sjediti na njenom mjestu da je ne bi zapisali, a imaju bas dobar amfiteatar, bas je onaj fini pravi stari amfiteatar, ja znam da vas ovo ne zanima, al dok neko ovo procita ja cu vec biti bolje tako nemajte brige

danas sam maaaaalo losa, al nEa veze, sad mogu jos malo odmarati a onda ponovo na ucenje prava jer ga nisam polozila, cmizdr, tri jesam a jedan jos cekam da vidim da li je suplja upalila

uglavnom, raja javite seeee da znam gdje ste sta ste

ima li ko informaciju sta je sad sa ivom? bila je bas bolesna
lacu smo vidjeli u skoli, na bozicnom koncertu
ivana i ja smo jucer vidjeli razrednika i bevandu...

eto ja se ispisah ziva, moram nadoknaditi sve sto nisam pisala, dosta nepovezano i nidje veze, al snaci cete se vi, znam ja to i vjerujem u vas!!!

ah a otvorila sam samo da cestitam Novu!

i da da da jos samo nest' odoh na kurs francuskog hahhah sa ivanom imamo na faksu besplatno pa smo kontale da nije uredu sto smo 8 god ucile a pojma nemamo, bar ja nemam pojma...

eto sad fakat idem....

sretna NOVAaAA
Na vrh Go down
 
Sretna Nova Godina!!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KSC Sarajevo - C RAZRED 2003-2007 :: Ostalo :: Chat-
Idi na: